Gönderen Konu: ProBed Masaj Yatakları,Dövme Koltukları ve Hasta Karyolası  (Okunma sayısı 76 defa)

  Yeni Üye
  *
  Avatar Yok
  Üye No: 1635
  Mesaj Sayısı: 3
  Karma: +0/-0

  Çevrimdışı


ProBed Masaj Yatakları,Dövme Koltukları ve Hasta Karyolası
Masaj Yatakları
Aktif olarak masaj hizmeti veren merkezler için en çok ihtiyaç duyulan masaj yatağı en bol çeşitleri ile bu sayfada yer almaktadır. Masaj yataklarında aranan konfor ve rahatlık için en doğru adres bu site olduğundan dolayı kesintisiz hizmetler 7 gün 24 saat devam etmektedir. Masaj Yatakları için başka firmalarda hiç zaman kaybetmeden hemen bu siteye erişim sağlayarak istenen masaj yatakları tek tıkla kolayca alınabilmektedir.
Dövme Koltukları
Dövme yaptırmaya gelen misafirlerin o anki konforu çok önemlidir. Bunun için hem ayak kısımları hem kol kısımlarının her iki tarafı da eşit olmalıdır. Manuel olarak yükselme ve alçalma olayını yapabilmelisiniz. Alt tarafının tekerlekli olması genelde önerilmiyor. Dövme yaparken kaymaya sebep olabilir. Dolayısıyla alt tarafların plastik uçlara sahip olması daha garantili olacaktır. Dövme koltukları taşınması kolay ve kullanışlıdır.
Hasta Karyolası
Hasta karyolası hastaların rahat etmesi için tasarlanmış ürünlerdir. Tedavisi evde devam eden hastalar için hayati öneme sahiptir. Firma ahşap iskelet üzerine açılıp kapanabilen hasta karyolası satışı yapar. Dilerseniz korkuluk ve yatak seçeneklerini işaretleyerek hepsini bir arada alabilirsiniz.