Gönderen Konu: Sayın yoneticilere baska turlu ulasamadıgım için actıgım konu ?  (Okunma sayısı 2162 defa)

Yeni Üye
    *
    Üye No: 623

Ben sistem uzmanı olarak yaklasık 12 senedir calısıyorum kendim karadeniz teknik üniversitesi bilgisayar mühendisliği mezunuyum site daha yeni baslamıs ve cok bos bu kısımları makale ve eğitici videolarla doldurabiliriz. benım size sunabilceğim kendi yazıdıgım makale ve kendim cektiğim videoları sizlerle paylasmak ve birilerine yardımcı olabilmek.
bu konu icin mailimden donus yaparsanız sevinirim.

Mustafa HAMIT
    Site Yöneticisi
    Full Üye
    Üye No: 1
    (MCSA) Microsoft Certified Systems Administrator

Ynt: Sayın yoneticilere baska turlu ulasamadıgım için actıgım konu ?
« Yanıtla #1 : Ocak 18, 2013, 09:41:42 ÖS »
Ben sistem uzmanı olarak yaklasık 12 senedir calısıyorum kendim karadeniz teknik üniversitesi bilgisayar mühendisliği mezunuyum site daha yeni baslamıs ve cok bos bu kısımları makale ve eğitici videolarla doldurabiliriz. benım size sunabilceğim kendi yazıdıgım makale ve kendim cektiğim videoları sizlerle paylasmak ve birilerine yardımcı olabilmek.
bu konu icin mailimden donus yaparsanız sevinirim.

Merhaba Hocam talebiniz ile ilgili alttaki linkteki gibi makalelerinizi ve videolarınızı bize iletebilirseniz makaleleriniz ve videolarınız sizin adınıza sayfamızda yayınlanıp tüm sosyal ağ sayfalarımızada ekliyeceğiz. İlginiz için çok teşekkür ederim

BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.