Author Topic: Sayýn yoneticilere baska turlu ulasamadýgým için actýgým konu ?  (Read 425 times)

Offline selcukturan

• Yeni Üye
  • *
    • View Profile
    • Email
Ben sistem uzmaný olarak yaklasýk 12 senedir calýsýyorum kendim karadeniz teknik üniversitesi bilgisayar mühendisliði mezunuyum site daha yeni baslamýs ve cok bos bu kýsýmlarý makale ve eðitici videolarla doldurabiliriz. beným size sunabilceðim kendi yazýdýgým makale ve kendim cektiðim videolarý sizlerle paylasmak ve birilerine yardýmcý olabilmek.
bu konu icin mailimden donus yaparsanýz sevinirim.

Offline Mustafa HAMIT

• Mustafa HAMIT
  • Site Yöneticisi
  • Üst Üye
  • (MCSA) Microsoft Certified Systems Administrator
    • View Profile
    • SistemAkademisi.Org
    • Email
Ynt: Sayýn yoneticilere baska turlu ulasamadýgým için actýgým konu ?
« Reply #1 on: January 18, 2013, 09:41:42 PM »
Ben sistem uzmaný olarak yaklasýk 12 senedir calýsýyorum kendim karadeniz teknik üniversitesi bilgisayar mühendisliði mezunuyum site daha yeni baslamýs ve cok bos bu kýsýmlarý makale ve eðitici videolarla doldurabiliriz. beným size sunabilceðim kendi yazýdýgým makale ve kendim cektiðim videolarý sizlerle paylasmak ve birilerine yardýmcý olabilmek.
bu konu icin mailimden donus yaparsanýz sevinirim.
Merhaba Hocam talebiniz ile ilgili alttaki linkteki gibi makalelerinizi ve videolarýnýzý bize iletebilirseniz makaleleriniz ve videolarýnýz sizin adýnýza sayfamýzda yayýnlanýp tüm sosyal að sayfalarýmýzada ekliyeceðiz. Ýlginiz için çok teþekkür ederim

BÝLGÝ ÝÇÝN TIKLAYINIZ.